Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT-S5230 telefonról...

Samsung GT-S5230 telefonról vélemények? Kinek van, miket tud?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyámnak ilyen van.


1. Régi hardver

2. Lassú

3. Érzéketlen érintőképernyő

4. Amúgy sem túl szép a felbontása

5. Nem okostelefon, nem telepíthető rá semmi

6. A feketelista egy tök okos funkció

7. Sokan panaszkodnak a böngészőjében szoftverhibára (elfogyott a memória üzenet)

8. Elsőre nagyon nehéz levenni a hátlapját.

9. Szaggat, lassú.


Ettől függetlenül a Samu egyik legsikeresebb alsókategóriás érintőképernyős telójáról van szó, pedig már évek óta a piacon van.

2012. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
nekem ilyen van, 2011 év elején vettem, netezésre itt a gép, egy telefon telefonálásra való, én használom fotózásra is és meg vagyok vele elégedve, nekem jó.
2012. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy tesója van s5600 ő jobb kijelzővel van meg áldva legalább is érzékenyebb. a s5230 nővéremnek volt mert szerinte milyen szép ez volt október közepén most pedig ma visszük vissza a üzletbe mert meg adta magát. Ui: az enyémnek meg a csatlakozója van folyton ki szóval samsungba ne gondolkodj inkább move by t-mobil.
2012. jan. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!