Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500 Kapcsolódási probléma?

Nokia 500 Kapcsolódási probléma?

Figyelt kérdés
Van nekünk itthon egy WIFI-NK. Amikor én lefekszek akkor benyomom, hogy WLAN hálózat keresése ki. OK: Kiírja: WLAN hálózatok keresése ki. Eltellik 5 másodperc kiírja, hogy csatlakoztatva ide. (a mi WIFI-nkre.) És tényleg csatlakozott mert ha megnyitom a netet akkor nem kezd el keresni hanem egyből bejön. Mit lehetne ezzel kezdeni? Éjszaka kapcsolódott egyszer a WIFI-hez reggelre meg örültem, ha volt benne vagy 35%. Csak úgy áll le, hogyha benyomok offline módba és ott kapcsolom ki, akkor nem kapcsolódik vissza, és mindig úgy kapcsolok át általánosba. Mi lehet a gond? Tehát: Ahhoz hogy éjjel ne kapcsolódjon a WIFI-hez offline módba kell kapcsolnom azon belül kell kikapcsolnom a WIFI-t és úgy kell visszamennem általánosba. Mi lehet a gond? Ja illetve néha azt is csinálja, hogy képernyő megáll: Majd a pixelek lassacskán elsötétülnek és se kép se hang. majd amikor eltellik 5-6 másodperc akkor bejön a főképernyő meg minden. De a NOKIA kézfogás-t nem mutatja, hogyha újraindulás gyanújával mondana valaki bármit is. Mi lehet a gond? A sötét képernyő eddig 2x volt.
2012. jan. 9. 20:44
 1/3 Furjadék* ***** válasza:

Tedd be energiatakarékosba: jobb felső sarok, ahol az akku töltöttség jelző van, koppints az elemre, és energiatakarékos bekapcs. nemfogja neked tovább a wifit keresni.

elsőtétülésről csak annyit tudok modnani, h lődd ki a háttérben a a programokat, hátha ez lehet a gond.középső gomb nyovatart, majd felugróban ki "x" eled a nemkell dolgokat.

2012. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a gond,hogy én szerintem hiába kapcsolom be energiatakarékos módba szerintem a telefon ugyanú fog kapcsolódni a WIFI-hez.
2012. jan. 12. 19:12
 3/3 Furjadék* ***** válasza:
Nem, ha kikapcsolod h ne keresse.Ez a lényege, h ne csináljon olyat, ami merítené.Én egyzser 100%al hagytam energiat.ban, és úgy is vettem ki belőle, másnap reggel.SSzal ha abba teszed, nemfogja neked meríteni.
2012. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!