Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc Wildfire s-nél ki kell...

Htc Wildfire s-nél ki kell lépni a netből valahol?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy elég ha rányomok a házra és már nem megy az adatforgalmam?

Ha free dolgot töltök a Marketből azután nem kell fizetnem igaz?1 gb agatforgalom sokáig elég ha csak a Marketről töltök+freemail+vatera+faceebok?

Előfizus vagyok és nem szeretném ha a számlám az egekbe szökne....


2012. jan. 9. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hello! nekem ugyan nem htc-m van, de sztem minden okostelefonnál lennie kell egy olyan funkciónak ami a futó alkalmazásokat mutatja, ott megtudod nézni, hogy milyen alkalmazások futnak a telódon, és ott ki is tudsz lépni ezekből többek között az internet böngésződből is.

Ha a marketről töltesz, és az ingyenes alkalmazások közül válogatsz akkor azok igen teljesen ingyenesek.


1gb pedig igen elég sok, oldalak látogatásával elég nehéz akkora adatforgalmat produkálni, ha csak nem éjjel-nappal netezel minden nap. Marketon pedig felvan tüntetve hogy minek mekkora a mérete.. :D

2012. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jan. 18. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!