Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S 16GB vagy Samsung...

Zsocabacsi kérdése:

Iphone 4S 16GB vagy Samsung galaxy S2?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni melyiket vegyem meg! Néztem sok videót tesztet de nem tudod dönteni szerintetek melyik legyen? És ha lehet miért.Köszönöm.
2012. jan. 6. 16:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen nekem is az Iphone jobban bejon de viszont a kijelző kicsi és szerintem ezért maradok a Samsungnál.
2012. jan. 8. 02:23
 12/15 anonim válasza:
én nekem iphone 4s-em van és nagyon NEM bánom azt kaptam amire vágytam az appletol megbizható nem fagy az igaz h gyorsan merül de van töltö szal ha van lehetöséged iphone
2012. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
elözö vagyok én néztem rajta filmet és nem szar rajta nézni jó nem olyan mint a moziba de .... jo felbontás mindent megoldotott
2012. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Látom magas szinten vagjátok a témát ...iphoneba boven eleg az a proci ami benne van ,mert jo az op rendszere + gyorsabb akarmelyik telefonnal . Meg amugy is amit az apple gyart az mindig a legjobb a piacon (pc,telefon,laptop,)ha nem hiszitek el akkor nezzetek korbe akinek van ra penze az megveszi a termekeiket . Am levagytok kakilva nekem van ra penzem ugy hogy megveszem nem erdekel h egy androidos kacat mennyibe kerul nekem gyors ,stabil,megbizhato telefon kell nem pedig egy android kacat ....jah a kepernyo nagysaga meg hatrany mivel nem tenyerbe illo igy hat eleg rossz vele irni meg ez miatt is egy optimalattlan kacat (a jatekok is lasabban indulnak rajta),a kepernyo felbontasa es a szinvilaga is a beka segge alatt van.....de hAt ti igen fasza gyerekek vagytok jatszatokcsak az androidos ketyeretekkel en elvagyok az enyemel :)))
2012. jan. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
•*Optimalizálatlan*•
2012. jan. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!