Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szól furcsán a fülhallga...

Miért szól furcsán a fülhallgatóval?

Figyelt kérdés
Van egy Vodafone 845-öm és akármilyen fülhallgatót teszek bele úgy szól mintha egy hosszú folyosón lennék és az ének nem hallatszik semennyire, mint mikor karaoke verziót csinálsz egy számból audió szerkesztővel. Beleraktam egy HTC fülhallgatót, amin van egy kis gomb, amit ha megnyomok akkor normális hangerővel tisztán szól a zene, ezt úgy oldottam meg hogy lecelluxoztam a gombot és tök jól szólt a zene. Egyik nap megtört a kábel valahogy (gondolom én) és megint beadta azt az effektust hogy nincs ének csak ilyen visszhangos zene. Ha kicsit mozgatom a kábelt akkor jó, de nem akarok szórakozgatni az ilyennel. Mi lehet a megoldás? Tényleg csak a HTC-vel szólt jól. Meg lehet valahogy oldani szervíz nélkül?
2012. jan. 2. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor már megy a zeneszám húzd ki a fülest és dugd vissza ilyenkor jó lesz!


Vagy van még 2 féle megoldás az egyik

[link]

a képen pirossal bejelölt helyen filcel vagy körömlakkal szigeteled a fülest!


Vagy veszel egy Nokia-s headset átalakítot(amiben van mikrofon) (de ennél 100% a kompatibilitás)

2012. jan. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!