Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg a HTC gagyi kínai...

Tényleg a HTC gagyi kínai telefon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 18:26
 1/10 anonim válasza:
Nem,nagyon jó nekem is olyanom van :D
2012. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

dehogy. Csak ideiglenesen volt nálam HTC (kb. 3 hétig), de annyi idő alatt bőven megállapítottam, hogy tökéletes az anyaghasználata és az összeszerelése. Továbbá ,,tudása" sem volt utolsó, bár ez készülékfüggő.

Szerinte jó telefon a HTC.

2012. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

ki mondta ezt neked, egy iB*zi? :D

nem gagyi, nagyon nagyon nem

2012. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem az, de pl. a wildfire s-nél hasonló áron vannak jobbak is.

Live with walkman, xperia mini stb.

2012. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már megint a marhaság ... A HTC a világ 5 legnagyobb gyártója között van jelenleg. nem szokott igazi újdonságokkal előhozakodni, de anyagminőségben messze jobbak pl az lg vagy a nokia telefonjainál. Szoftveresen majdhogynem a legjobbak android rendszerekben.

Hazánkban nem annyira népszerű, de Angliában és Írországban, valamint Hollandiában is közvetlenül az iphone után következik.


A helyzet az, hogy piszok jó telefonokat gyártanak, megbízható minőségben. Fikázni a lakás szerte híres "szakértők" szokták. Mivel "divat" taknyolni és égbekiáltó hülyeségeket írogatni.

2012. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szifilisz:

Nagyon is ismert, pda-s berkeken belül pedig istenített gyártó a minőség mindig egyet jelentett a HTC névvel, még amikor csak szolgáltatóknak és egyéb cégeknek gyártottak akkor is a legjobbak voltak még az e-ten-él is jobbak!

2012. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom, én azt írtam, nem annyira népszerű. :)
2012. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az egy eredeti Kina telefon

és nem a szar fajta

2012. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok droid párti , de ha mégis azt szeretnék egyszer vásárolni akkor 100% , hogy HTC lenne
2012. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Tényleg a HTC gagyi kínai telefon?"

Nem gagyi, a legjobbak között van.


De ezt figyeld:

"Tényleg a HTC kínai telefon?"

Igen, a Kínai Köztársaságban készül.

(advanced házi feladat :)

2012. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!