Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile, Domino csomagnál ha...

T-Mobile, Domino csomagnál ha lekérem az egyenlegem, miért ír ki az éppen aktuális egyenlegemen kívül olyat, hogy "ebből vásárlásra is fordítható: xxxFt?

Figyelt kérdés
Ez mi? Milyen vásárlásra? Már rég megfigyeltem, de még mindig nem értem. Valaki tudja?
2009. máj. 21. 17:36
 1/2 anonim válasza:

Ha a kártyádat elektronikusan töltöd fel (pl.: bankautomatánál, vagy az OTP oldalán) akkor az teljes összegben vásárlásra is fordítható. Viszont én úgy tudom, hogy ez nem nagyon van még kiépítve. Illetve inkább azt kell mondjam, hogy fölösleges. Minden hasonlót emelt díjas sms-el oldanak meg. Pl.: autópályamatrica...

Egyedül egy dologra szolgál a szóban forgó funkció, az pedig a T-mobile webshop. [link] oldalon gondolom elérhető.

2009. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
i see. köszike!
2009. máj. 21. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!