Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom miért nem találja...

A telefonom miért nem találja a videó amit felteszek rá?

Figyelt kérdés
Kaptam egy új telefont (xperia neo V) és a számítógépen keresztül tettem rá 2 filmet. Mikor lehúzom a gépről nemt találom hiába rakom máshová. Lehet hogy valami lejátszót kéne a telómra rakni?
2011. dec. 31. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajra lejátszó, akkor is meg kéne lennie a fájlnak, mással nem fájlkezelővel látni kéne... Rossz helyre raktad...
2011. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van rajta flash player. Nem találom a fájkezelőt. Szerintem nincs rajta ilyen.
2011. dec. 31. 15:31
 3/4 anonim válasza:
Fájlkezelő alapból van rajta :/
2011. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lejátszó alatt szerintem nem a flash playert értették. Amúgy ami van gyárilag ratja videólejátszó nem igazán támogat más formátumot csak a 3gp-t meg az mp4-et. Ha nem ilyen a videó akkor ezért nem látja.

Ezért célszerű valamilyen normális videó lejátszót használni pl. mx video player. Marketen fent van. Meg ha már ott jársz egy fájlkezelőt is be lehet szerezni.

2011. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!