Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki, hogy Nem...

Miért írja ki, hogy Nem sikerült a telepités az usb háttértáron vagy az sd kártyán?

Figyelt kérdés

Huawei Ideos S7, nincs benne SD kártya, csak a belsö 4 Gb, ami alapból benne van

Android marketröl semmit nem enged telepíteni, kiírja, hogy "Nem sikerült a telepités az usb háttértáron vagy az sd kártyán"

Töröltem már a. android_secure mappából is mindent (igaz csak 1 fájl volt ott, pont azt kellett törölni)


2011. dec. 30. 22:49
 1/9 szborsi75 válasza:
Le kell csatolnod a belső SD- t, és utána megpróbálni a telepítést!
2012. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, már pár napja rájöttem :D

De legalább ha valaki rákeres, akkor itt megtalálja a választ

2012. jan. 8. 09:43
 3/9 anonim válasza:
és tényleg!
2012. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
de jó. :). végre felev utan valaki megadta a valaszt erre.. köszönöm. :d^^.
2012. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ez az android_secure mappa hol található ? a telefonon ?
2012. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam még most sem enged telepíteni.Az SD kártyát elég sokszor kivettem belőle, újraindítottam a telefont és továbbra is ugyanez a szöveg fogad ha valamit le akarok tölteni. A gyári beállítások visszaállításával meg lehet oldani a helyreállítást?
2013. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
57%

xperia U-m van és ebbe még sd-kártya sincs ... :O

mit csináljak ??????? van amit letölt de van amit nem és ez nagyságtól független ...

2013. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
79%
nekem is ez a problémám és nem tudok rájönni mit kell csinálni. Ha tudjátok lécci írjátok le.
2013. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
65%

A beállítások--> Egyebek --> tárhely menüpontban van egy olyan, hogy SD kártya leválasztása, erre koppintsatok(nem kell fizikailag kivenni) rá és utána tudtok telepíteni.

Ha végzett ugyanide gyertek vissza és a kártya csatolásáras koppintsatok.

2014. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!