Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Corby női telefon?

Samsung Corby női telefon?

Figyelt kérdés
Szerintem a kérdés magáért beszél.... link: [link]
2011. dec. 30. 22:11
 1/9 anonim válasza:
JA az a barátnömnek is ijenje volt és lecserélte mert azt hidte hogy tül csajos!
2011. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jól van haver.:D Kösz a választ :D Hallod, skypeon beszélünk. NE VÁLASZOLJ MEGKÉRTELEK? -.-"
2011. dec. 30. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha a fekete hátlappal használod a fehér helyett és a narancssárga háttérképet lecseréled akkor már mindjárt más.


Itt értelmesebb képek vannak szemből, hányás narancssárga hátlappal: [link]


De kérdésre válaszolva nem, nekem is ez volt két évig. Inkább tinédzsereket megcélzó telefon olcsón. Jó a hülye pic*ának is mert rózsaszínű is lehet, meg jó a normálisnak is aki feketén használja.

2011. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na én feketén használom. Amúgy narancssárga hányás XD ezen beszartam XDDD
2011. dec. 30. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nekem Champem van, és fehér, nem szóltak még érte hogy női lenne, de ha szólnának se érdekelne, mert nekem tetszik és és nszeretem.
2011. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit feldobja a fehér igen.
2011. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a túlságosan lekerekített telók nőiesnek tűnnek. Pl move is.
2011. dec. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem az, de szerintem bűnronda.
2011. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,a Corby tényleg rohadtul ronda,inkább a hülyék telefonja,minthogy a nőké! Inkább Champet vegyél! Olcsóbb!(15.000 ft) De úgy 15.000 ft,hogy vadiúj! LB-m is így kapta! Szebb,jobb,gyorsabb! A Corby-t 27.000 ft-ért veszed meg vadiújan,a Champet meg csak 15.000 ft-ért! Hasonlítsd őket össze képek alapján! Hajrá!
2012. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!