Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet lenyomozni egy számot?

Hogy lehet lenyomozni egy számot?

Figyelt kérdés

Egyátalán tudok ilyet?

Írt egy SMS-t valaki, (elég durvát)de nincs beírva a száma a mobilomba. Hogy deríthetem ki?


2011. dec. 30. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Telefonszám visszakereső a neten. De ha titkos a szám, akkor sehogy nem tudod kideriteni.
2011. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

felhivod es megkerdezed,hogy ki az es mit akar...

mar ezert is de kell irni???


omg...

2011. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Látod az iq bajnok arra se gondol,hogy felhivja.Csoda ha az sms-t el tudta olvasni! :)
2011. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hívta, és lám... ki van kapcsolva.

Tavaly nyáron engem is zaklatott valaki szépséges sms-ekkel, amikor visszahívtam, volt hogy abban a pillanatban, már ki volt kapcsolva. Én írtam neki sms-t, és ahogy megkaptam a jelentést hívtam. Végül 3 és fél hónap után beleuntam és rendőrségre mentem. Minden üzenet megvolt, kiderült, hogy párom exe.

Próbáld meg ezt, ha nem hagyja abba és folyamatos lesz, akkor bemehetsz. Csak ne töröld ki egyik üzenete sem.

2011. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!