Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vett már valaki tescoban...

Vett már valaki tescoban instant simkártyát?

Figyelt kérdés
Mi vettünk, és nemnagyon akarják aktiválni, neten keresztül irkáltam be az adatokat... de még nem jött sms az aktiválásról... van olyan aki már átesett ezen?? mennyi idő volt az aktiválás?
2011. dec. 29. 01:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Vettem is és adtam is el már.

-T-Mobile instant sim aktiválása a +36-30/633-6366 számon lehetséges.Itt a szóbeli szerződéskötés után(a hívás befejeztével)azonnal aktív és használható a kártya.

-Telenor intant simet szintén telefonon vagy pedig az interneten lehet aktiválni.Itt szintén azonnal aktiválódik.

-Vodafon instant simet pedig interneten vagy a csomagoláson feltüntetett számon aktiválhatsz ami szintén azonnal aktív lesz.

Ha nem aktiválódik akkor valamilyen hibát ejtettél amit interneten kibogozni bonyolult válasz inkább a telefonos aktiválást és ott segítenek az ügyintézők.

Internetes aktiválásnál gyakori gond hogy még nem múltál el 18. éves, ha ennél kevesebb életkor írsz be nem aktiválják a simet és erről külön nem értesítenek!

2011. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!