Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telom van, és elore...

Androidos telom van, és elore rá van telepitve ugye a facebook Mikor meg akarom nyitni a chatet, nem hozza be. Ez másnál is igy van? :O

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
én röktön szedtem le marketről másik facebookos alkalmazást ugyhogy nem tudom de neked is ezt ajánlom
2011. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma már szinte minden telefonon ott van a külön elérési lehetőség a közösségi alkalmazásokhoz. Van olyan, hogy már a telefonra rá van telepítve a net beállítások. Amelyiknél nincs, ott le kell kérni a szolgáltatótól.
2011. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kell hozzá net előfizetés vagy wifi.

Melyik van neked?

2011. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na meg szedd le a Go!chat alkalmazást a marketről.Sokkal jobb mint a ami a facebook progiba van benne. És ha le van zárva a billentyű akkor is jelez ha jött üzeneted.
2011. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kulon letoltottem a chatet, koszonom a valaszokat, nagyon hasznosak voltak.:D
2011. dec. 26. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :) (Utolsó voltam)
2011. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!