Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a sony ericson...

Hogyan lehet a sony ericson xperia X8-on a memória kártyára másolni a jáeékokat mert a telefon memória megtelt és nem találom azt a fájlkezelőt ami az előző k660i-ben volt?

Figyelt kérdés
Minde tartozék megvan sőtt az illesztő programot is feltelepítettem és a médiamarktban adtak 2Gb-os SD kártyát és nem tudok semmit se rá áttenni.
2011. dec. 25. 17:28
 1/9 anonim válasza:
csatlakoztatod a gépre és a micro sd-re küldöd :D
2011. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és hol tudom micro sd-re küldeni?
2011. dec. 25. 17:33
 3/9 A kérdező kommentje:
mert nincs kártya olvasóm
2011. dec. 25. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Androidnál nem lehet a kártyára telepíteni. 2.1-nél még át se tudod helyezni a kártyára a telepített alkalmazásokat. A sony ericsson meg kispórolta a fájlkezelőt az androidos telefonjaiból (mondjuk sok más gyártó is). Elve azzal kellett volna kezdened, hogy letöltesz egyet rá Marketből.


Amit tehetsz, hogy felteszel egy 2.2-es vagy 2.3-as főzött romot. Azért pont főzött romot, mert gyári frissítés nincs hozzá.

Vagy app2sd script ami működik 2.1-nél is, de ahhoz rootolni kell a telefont.

2011. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és azt honnan lehet beszerezni
2011. dec. 25. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:

2.2-es romok:

[link]


2.3-as romok:

[link]



itt pedig az app2sd:

[link]

2011. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem tudod hogy megcsinálják-e ezt mert én félek hogy elrontom
2011. dec. 25. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha találsz a fórumon valakit aki közel lakik hozzád és elvállalja akkor igen, megcsinálják. Ha nem vállalja senki akkor nem.
2011. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kössz
2011. dec. 26. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!