Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon a wifi...

Androidos telefonon a wifi tényleg vesz le pénzt?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Mini-m van és azt szeretném megtudni,hogy az androidos telefonon ha wifin keresztül megyek fel mondjuk facebook-ra akkor az tényleg pénzbe kerül? 30-as vagyok.Nem akarok teljesen hülye kérdést feltenni.Csak olvastam már itt minden félét és egyszerűen nem tudom eldönteni,hogy mit is higgyek.Azt tudom,hogy maga a wifi használata nem kerül pénzbe.Előre is köszönöm a válaszokat.:)
2011. dec. 24. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
WiFin keresztül nem vesz le pénzt, de ha a WiFi valamiért megszakad, és a telefon beállításai között nincs tiltva az adatátvitel (csak 2G-t kell beállítani), akkor átugrik az adatátvitelre és folytatja a letöltést, megjelenítést, az már pénzes...
2011. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szedd le marketről az APN Droid című programot, és azt elindítod, majd rányomsz hogy Block all APN's vagy ilyesmi, akkor biztos nem fog pénzt levenni. Ha meg mobilnetet akarsz, akkor visszakapcsolod.
2011. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Áruld már el hol olvastad hogy a WIFI vesz le PÉNZT.
2011. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Zseniális!

"Azt tudom,hogy maga a wifi használata nem kerül pénzbe"

"ha wifin keresztül megyek fel mondjuk facebook-ra akkor az tényleg pénzbe kerül?"


"Nem akarok teljesen hülye kérdést feltenni"

Mégis sikerült :)

2011. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó sikerült hülye kérdést feltenni,előfordul nah.:D Teljesen rosszul fogalmaztam nem így akartam kihozni,de köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 24. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodjál meg Kérdező és díszítsd a fát...NEM vesz le semmit WiFin keresztül. :-)
2011. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen megnyugodtam.:D Csak az én időmben még nem voltak ilyen wifi-s dolgok és csak érdeklődtem,amúgy meg már rég végeztem a karácsonyfával.:D
2011. dec. 24. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!