Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tmobilos kártyás telóm van,...

Tmobilos kártyás telóm van, elméletileg ingyenesnek kellene lenni a facebooknak, azonban azt vettem észre h levett a kártyámról pénzt. Hogy is van ez akkor? Kinek ingyenes,?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 11:33
 1/5 anonim válasza:
Úgy tudom már nem ingyenes...asszem nov 30-óta
2011. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A facebook most is ingyenes mindenkinek. Kint van a főoldalukon.
2011. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még mindig ingyenes, és most olvastam, hogy meghosszabbították június 30-ig.

Milyen telefonod van? Okostelefon? Nem lehet, hogy felmászik a netre, időjárást frissíteni, e-maileket szinkronizálni meg egyebeket?

Ha nem okostelefonod van, akkor írj egy e-mailt a mtkapcsolat@telekom.hu címre, írd le részletesen mi a gondod, a telefonszámodat is. És kivizsgálják.

2011. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen,okostelefonom van,lehet hogy felmegy a netre de azt hogy csináljam h ne menjen:)????
2011. dec. 22. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb, ha havi 590 ft-ért előfizetsz netcsomagra...


[link]

2011. dec. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!