Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini, valaki...

Samsung Galaxy Mini, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni,hogy ha letiltatom a netet, akkor nem lehet problémám az alkalmazásokkal? Már mint ezt úgy értem,hogy volt akinek ezek az alkalmazások elég szép összegű számlát csináltak és én nem szeretnék egy ilyen 'meglepetést'.Előre is köszönöm a válaszokat.:)
2011. dec. 21. 18:20
 1/8 anonim válasza:
helo! ha már letöltötted az alkalmazásokat akk nem
2011. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia, semmi alkalmazást nem töltöttem le, egyszerűen volt pár ami futott magától,szoftverfrissítés és ilyen google alkalmazás szerűség de ezt a google meg akármilyen alkalmazást én így letiltottam,lehet hiba volt?
2011. dec. 21. 19:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Mentségemre szolgáljon,hogy totál beparáztam, ne hogy így járjak.Nem a tudatlanságom vezérelt bármennyire is úgy tűnik,egyszerűen csak félek nem hiányzik egy nagy összeg kifizetése.:D
2011. dec. 21. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond vele. Hamarabb kellett volna. :)
2011. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj nem akarok értetlennek tűnni,de mit kellett volna hamarabb?:D Amúgy ma vettem a telefont.:)
2011. dec. 21. 20:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak 3 alkalmazást hagytam futni Beállítások,Szoftver frissítése és egy Samsung billentyűzet.:)
2011. dec. 21. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Hamarabb letiltani a netet, hogy ne csináljon számlát. :D
2011. dec. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,értem köszönöm.:D De ez így nem fura dolog?:D Már mint,hogy ez egy okos telefon és nincs rajta net meg semmi.:D Meg ingyen facebook sincs rajta akkor.:D Nem mintha az lenne a lényeg. :D
2011. dec. 22. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!