Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gta 3 játékot hiába telepítem...

Balazs00xx kérdése:

Gta 3 játékot hiába telepítem és teszem fel a mappát, nem működik le akarja tölteni, miért?

Figyelt kérdés

felteszek mindent és nem megy! miért?

galaxy s2, alap memre teszem 14gb

beleteszem oda is ahova le akarja tölteni úgy sem megy

és a data ,\data mappába teszem akk sem megy

miért?


2011. dec. 19. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Támogatja azt a típust?
2011. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez egy bug,annyit kell csinálnod hogy mikor kiírja h le akarod e tölteni a fájlokat,lehúzod a tálcára a játékot,visszalépsz a játékba majd nyomsz 1 vissza gombot. :)
2011. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

megpróbálom majd, csak az a baj h minden játéknáél ezt csinálja nekem:\


ha most sem sikerül veszek egy Wifi routert otthonra és töltsön ha annyira akarja..

:\

2011. dec. 20. 14:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Amúgy mennyit butítottak a játék irányításán, hogy telefonra is jó legyen?


Milyenek az olyan nehezebb küldetések, mint a Grand Theft Auto, vagy a Big ’n’ veiny?

2011. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

szívesen megmondanám a választ, hogyha elindulna:D

amúgy , jó kérdés mert voltak nehezebb küldetések..

kíváncsi vagyok

2011. dec. 20. 14:46
 6/13 A kérdező kommentje:

megpróbáltam a vissza lépést stb..

de nem működött :\

2011. dec. 21. 16:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez volt. Én azt csináltam, hogy elindítottam a letöltést.Ekkor létre hozott egy fájlt.(Valami rockstar.com.gta3 nem emlékszem pontosan) Ekkor én össze csatlakoztattam a gépet meg a telefont.Ebbe a mappába a mappába bemásoltam a hiányzó fájlokat. És utána már játszhattam is.


Ha még valami nem világos írj nyugodtan.

2011. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak arra figyelj, hogy ne egyből ebbe a mappába másold be hanem lépj bele.És lépkedj addig amíg már nem tudsz tovább lépni.Oda másold be.Azt hiszem a GTA 3-ig kell lépkedni és oda kell berakni.
2011. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Leírom érthetőbben.Indítsd el a letöltést.Ahogy elkezdte tölteni zárd be.Csatlakoztasd a telefonod a géphez. Az "Android"-->"Data" mappában keresd meg a "com.rockstar.gta3" mappát.Lépj bele lesz egy "Fájl" mappa abba is lépj bele és ott lesz a "GTA 3" nevű mappa. Ebbe másold be a hiányzó fájlokat..Utána elvileg el kéne indulnia a játéknak. Ha esetleg ekkor is le akarná tölteni nyomj egy vissza gombot, és indulhat a móka.
2011. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én telepítettem a játékot utánna le is töltöttem a játék mapát elindítom elsötétül és kilép milehet a baj??


(mikor végzett a mapa letöltése akkor ki írt valami 4.perces szutykot rámentem h. ok)

2012. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!