Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok zte blad-re...

Miért nem tudok zte blad-re recovery Clockwork-et telepíteni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem az ingyenes ROM Managert és ha a flash clockworkmod-ra megyek kiválasztom a zte blade-et nekiáll tölteni és amikor végig megy a csík azt írja ki hogy:An error occured while attempting to run privileged commands!

Így nem fogom tudni soha feltelepíteni a CM7-et. :( Tud valaki segíteni?


Most 2.2 hivatalos telenor verzió van rajta. De a telefon független.


2011. dec. 19. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Innen szedd le a recovery-t, aztán fastboot-al a legegyszerűbb flashelni:

fastboot flash recovery fájlnév.img

fastboot reboot

És kész.

2011. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez a fastboot , hogy működik?

Letöltöttem és van benne egy exe is.

Azt kell elindítani?

2011. dec. 19. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Mármint a fastboot-ot töltötted le?

Nyitsz egy parancssort (windows alatt Start menü->Futtatás->cmd), belépsz a könyvtárba, ahol a fastboot van és onnan adod ki a parancsokat. Persze előtte csatlakoztatod a telót a géphez (csak töltésre, nem mountolod) és belépsz a bootloaderbe.

2011. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Letudnád részletesebben írni, lehet én vagyok a hülye, de nem értem!
2011. dec. 20. 11:28
 5/6 A kérdező kommentje:

Megőrülök!!


Két napja próbálkozom de nem sikerül.A baj már ott kezdődik, hogy nem tudom root-olni a teefont.Azt olvastam hogy z4root-ot kell feltenni.Az megy is és kiírja hogy ujraindításig root vagyok.De ha elindítom a rom managert és rámegyek a Flash ClockworkMod Recovery-re azt írja ki hogy:An error occured while attempting to run privileged commands!

Innen tovább nem jutok.Nagyon szeretném felteeni ezt a CyanogenMod 7 romot de nem jön össze.

Erről az oldalról próbálom telepíteni lépésről lépésre: [link]


De már a root-olás nem megy.

2011. dec. 20. 17:17
 6/6 anonim válasza:
A probléma valószínűleg az a z4root-al, hogy nincs elég szabad hely a belső memóriában. Nekem is ez volt a probléma, majd kb. 25-30 mb szabad helynél (temporary rootolás után) már felrakta a clockwork-ot a rom manager.
2011. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!