Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vonja a 0. facebook az...

Miért vonja a 0. facebook az egyenlegem?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A problémám az lenne,hogy Nokia E52-es készülékem csak a 0.facebook.com-ot használva 2 hét alatt levont 5000Ft-ot.Miért van ez?Eddig ingyen tudtam,most már nem


2011. dec. 12. 22:45
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Net start csomag, vagy valamilyen netes csomag van? Milyen böngészőt használsz? Üzleti telefonon nem szokás ingyenes fb-t használni:)
2011. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem hsználok és nem is használtam netes csomagot. Egyszer csak nézem nincs rajt pénz. :(

3G közere játszhat ?

2011. dec. 12. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Nem hsználok és nem is használtam netes csomagot."


Hát akkor ne csodálkozz.

Olvasni azért remélem tudsz?

[link]

2011. dec. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A Facebook Zero használatához szükséges, hogy valamely adat-díjcsomagunkra előfizessen, ez lehet akár a havidíjmentes Net Start vagy más havidíjas csomag is. Utóbbiak közül ajánljuk pl. a Go!Net M adat-díjcsomagot, amely havidíjas és Dominós előfizetőink számára egyaránt elérhető.

nekem netstartom van nem ingyenes. a belépés oké de ha rendesen 1-2 vagy több órát böngészel vagyis magyarul rajtvagy fb-on az vesz le pénzt. sajnos. akkor nem tudom ebben mi az ingyenes -.-" mind1

ez csak a t-mobilnak jó. a 0.face ingyenes de kell hozzá netstart ami persze nem teljesen ingyenes -.-" őrület.

2011. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,csak eddig egyszer sem vont le pénzt csak most...Akkor miért van?

Nem tudjátok hogyan kell kikapcsolni a 3G-t ezen a készüléken?Szerintem az miatt van ez...:\

2011. dec. 13. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi hülyeséget régen olvastam. A netstart ingyenes, havidíjmentes. Egyedül a letöltött adatmennyiségért kell fizetni. 13ft/10kb. Mivel, a 0.facebook nem tölt semmit így teljesen ingyenes. Ha nem netstartod van, az vehet le havidíjat. Így persze, hogy nem ingyenes de akkor sem a facebook, hanem maga az internet előfizetésed. Ajánlom figyelmedbe, a www.tmobile.hu -t ahol a keresőbe beírod, hogy netstart ott kidob egy két találatot. Rámész, az egyikre, majd megrendelem. Beírod a számodat, kapsz egy jelszót smsben. Belépsz, megtekintheted, hogy mire vagy előfizetre, és meg is rendelheted a netstartot TELJESEN INGYENES . 24 forintal facebookozok már 3 honapja. :)
2011. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szolgáltatásait díjmentesen módosíthatja a 1430-ra küldött SMS kódokkal. Az üzeneteket saját előfizetéséről kell küldenie, a sikeres módosításról válasz SMS-ben tájékoztatjuk.


A megrendelő SMS tartalma:

+NETSTART


Lemondás:

-NETSTART


Üdvözlettel:

T-Mobile

2011. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!