Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok Samsung star GT-s5260...

Tudtok Samsung star GT-s5260 telefonra virusirtót?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek arra vírusirtó?
2012. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Én is ezt akartam kérdezni: mégis minek? Legfeljebb dísznek jó, és arra, hogy fogja a rendszert...
2012. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert fagy a mobilom játék közben is..
2012. jan. 25. 12:53
 4/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az nem azért van, mert vírusod van. Erre a készülékre mégúgysem léteznek vírusok, mint más, ismertebb operációs rendszerekre. Az egész csak hülyítés. A víruskereső csak mégjobban lassítaná a telefonodat. A játék azért fagy, mert gyenge hozzá a készülék hardverileg.
2012. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem star 1-em van, de nem igazán van játékra hegyezve!A 2-es meg a wifin kívül szinte semmivel nem tud többet!Nem is értem ezt a vírus dolgot!És milyen vírusirtót raknál fel egy "zárt" rendszerre???


Ha játszani szeretnél, sajnos venned kell egy játékra is alkalmas telefont.Bár azzal meg majd más gondok fognak adódni, pl 2 óra alatt lenyalja az akku-t stb........

Munkatársam a galaxy s-el nem bir 5-6 órát zenét hallgatni full töltéssel!!!

Ez meg nevetséges!

Barátnőm galaxy mini-je 1-2 órát sem tud wifin netezni, mert lemerül!!!

Gps-ként még 1 órát sem megy el!

Szóval nekem ezek inkább lesznek idegesítőbbek, mint a 3 colos kijelzőn egy retek java játék!

2012. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Utolsó, az azért van, mert megveszik a méregdrága telefont, nem értenek hozzá, minden sz@r fut fölöslegesen a háttérben minden felé. Érdekes, az én telefonom intenzív használat mellett is teljesíti az 1-1.5 napot, 8 órát simán kibír Wi-Fi-vel, átlagos használat mellett pedig elmegy 3-4 napot, és anno a felsőkategóriába lett célozva.
2012. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezeket pedig nem hasra ütésből írtam!(GALAXY MINI)

Tudom egy alap készülék, de mégis "okos" telefon!

Direkt felraktam egy futó alkalmazás figyelőt és azon a futó: nulla!

Viszont bekapcsolt wifi-vel és gps-el szinte fos teljesítményt nyújt!

Semmi nincs rajt pluszban telepítve, full alap gyári!!!

2012. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!