Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapom meg az sms...

Miért nem kapom meg az sms eket másoktól?

Figyelt kérdés

Alig egy fél hónapja, hogy megvettem az új mobilomat, az Xperia X10 Mini Prómat. Azóta vagy két hónapja mindig mondják nekem, hogy nem kapom meg az üzenetüket, és hogy nem tudnak elérni. Felbirnak hivni mások, és én is tudok küldeni sms eket meg hivni másokat, csak másoktól nem kapok meg üzeneteket.. Fogalmam sincs, hogy mi baja lehet.. Multkor volt egy akció az egyik szolgáltatómnál, ha beváltok 99dinárt, akkor kapok 1 hónapon keresztül 1 dináros sms eseket. És azóta, amióta beváltottam azóta nem müködik úgy a számom, ahogyan kellene.. (Gondoltam ezt is ideirom).. Kérek normális válaszokat és tanácsokat, hogy mégis miért nem kapom meg mások üzeneteit!! Köszönöm!


17\F


2011. dec. 11. 17:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!