Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy xperia x10 mini-t...

Vettem egy xperia x10 mini-t és nem tudom, hogy hova kell másolnom a játékot? Már mindent megpróbáltam, de nem tudom.

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 11:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
Ha a számítógépről szeretnél játékot feltelepíteni a telefonra,akkor szükséged lesz az Astro File Manager-re.Ha letöltötted,akkor töltsd le a játékot,másold az sd kártyára,és megnyitod az Astro File Managert,majd kiválasztod a játékot (xy.apk) és feltelepíted.Ha valami nem világos,akkor írj!
2011. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de 3 fájlt kaptam, azt is másoljam a telefonra?
2011. dec. 11. 11:45
 3/16 anonim válasza:
Leírok mindent részletesen,várj 5-10 percet.
2011. dec. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Töltsd le az Astro File Managert innen: [link]

Töltsd le az Android Commandert innen: [link]

Most vedd a kezedbe a telefonod.Menj a Beállítások->Alkalmazások,és itt pipáld ki az Ismeretlen forrásokat,majd Fejlesztés,és pipáld ki az USB-hibakeresést.Az Astro File Managert másold az SD-kártyára,majd nyisd meg az Android Commandert.Most látni fogod az SD-kártyád tartalmát.Most keresd meg az Astro File Managert,katt rá,és telepítsd.Ha megvan,akkor töltsd le a játékot,és tedd az SD-kártyára,utána nyisd meg az Astro File Managert,keresd meg a játékot,és telepítsd fel.

2011. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ok,de a telefonon azt írja ki, hogy file type part not found.
2011. dec. 11. 12:21
 6/16 anonim válasza:
Melyikre írja ki ezt?
2011. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
a játékra. Benne van az apk fákjl és ezt írja ki.
2011. dec. 11. 12:55
 8/16 anonim válasza:
Próbálj meg egy másik játékot,vagy ha avval sem megy,akkor az Android Commanderrel telepítsd a játékot.
2011. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudtam vele, mindegy, azért köszi :)
2011. dec. 11. 13:08
 10/16 anonim válasza:
Hát sajnálom :S
2011. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!