Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson x8 megéri 21....

Sony Ericcson x8 megéri 21. 000-ft-ért? 2 év garanciával venném az egyik ismerősömtől. Teljesen új egy hete vette, csak neki nem jön be az érintőképernyős teló, azt mondta marad inkább a kinyithatósnál.

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 14:23
 1/7 anonim válasza:

Rossz telefon az x8.

Ha 1x elinditasz 1 youtube már -10% az akksi-ból.

Tesómnak a barátnőjének van ilyen telója nem jó ne vedd meg.

Amúgy meg is lehet nézni a beállitásokba,hogy mi vesz el annyi % az akksiból.Ez a nagy hibája amúgy szép telefon a játékokat is jól megjeleníti.Az akksija merül le hamar.

2011. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bocs a helyes írási hibákért csak siettem.Ahogy gondolod amúgy ha neked bejön akkor vedd meg.
2011. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21-et szerintem megér. De azért alkudd le 20-ra. :D
2011. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
annyit megér az aksiról meg annyit h rakj fel egy jobb romot vagy lődd ki a szar progikat
2011. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy néhány youtube videótól lemerülne az akksi. Szerintem ennyi pénzt simán megér, vedd meg, ha tetszik és szeretnéd.
2011. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért simán megéri!

de azt az ezrest már alkudjad le :D:D

2011. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvettem méghozzá 20.000-ért nagyon megérte nekem nagyon bejön a teló :)
2011. dec. 15. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!