Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek hogy tetszett a Sony...

Nagy Emese Réka kérdése:

Nektek hogy tetszett a Sony Ericsson Experia Mini pro?

Figyelt kérdés
Mármint akiknek olyanuk van. Mert én is olyat szeretnék, csak hallottam negatívumokat is. De nekem tetszik. Csak kíváncsi vagyok kinek hogy tetszett! Előre is köszi az ÉRTELMES válaszokat! =)
2011. dec. 10. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd meg, úgyis csak facebookozásra fogod használni.
2011. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor vedd meg, ha ki is fogod használni a tudását, különben felesleges pénzkidobás. Ha a fizikai qwerty nem létfontosságú, inkább sima minit vegyél egyrészt, mert olcsóbb, másrészt, mert lényegében ugyanazt tudja, és a frissítést követően megkapja a gesture szövegbeviteli funkciót, amivel akkora kijelzőn is kényelmesen tudsz írni.

Minőségileg a mini és a mini pro is nagyon egyben van, de a kis kijelző ellenére a magas órajel miatt (épp amiatt, ami miatt hasít a kicsikén a droid) egy-kétnaponta töltést igényel.

A Mini pro 10 évnyi elkötelezett Nokia rajongást tört meg nálam, mikor megláttam (a specifikációját), azonnal beleszerettem (volt ez augusztus végén), pár napon belül már a zsebemben volt, és azóta se bántam meg a vételt. Csak remélem, hogy annyi ideig fogja bírni, mint a régi jó N70-esem.

Amire figyelni kell: az alkalmazások folyamatos gyilkolása (automata task killer), és a wifi kikapcsolva tartása, ha nem használod (auto wifi toggle).

2011. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aki elsőnek írt: Te aztán k*rvára tudod hogy én mire használnám a telefonomat.


Köszönöm szépen a segítséget!! :)

2011. dec. 25. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!