Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android market-re hogyan...

Android market-re hogyan lehet regizni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Google account-al.
2011. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ezt írja ->There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account.
2011. dec. 10. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
de ezt írja -> Nincs Android telefonhoz tartozó fiók. Kérjük, jelentkezzen be egy másik fiókba.
2011. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de szerintem a gmail fiókodhoz kell valahogy telefont rendelni.
2011. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A telefonon is meg kéne adnod a google fiókodat. Addig nem fogsz tudni semmit Marketről telepíteni. A rendszer nem tudja, hogy melyik fiókhoz melyik telefon tartozik ezért telepíteni se tudja a dolgokat. De ha belépsz telóról is akkor már tudni fogja a rendszer, hogy a fiókodhoz melyik telefon van társítva és máris telepíti amit a gépről elérhető Marketen telepíteni kívánsz.
2011. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem sem működik :O Bejelentkeztem a gépen és a telómon ugyanazzal de kiírja, hogy: you dont have a network connection. Kéne ehhez net is gondolom, nem? :D
2011. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!