Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kérdésem, szám felhívása...

Kérdésem, szám felhívása után, azt hallom, hogy a "hívott szám az előfizető kérésére nem elérhető". Le van tiltva a kártya?

Figyelt kérdés
Honnan tudom hogy a telefon van tiltva, vagy csak a kártya?
2011. dec. 9. 10:58
 1/4 anonim válasza:
55%
A szám maga a kártya. A telefonhoz semmi köze! A szám lett felfüggesztve.
2011. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha a telefon lenne, már a simet se ismerné fel? Bocsi, aggódom....
2011. dec. 9. 12:18
 3/4 anonim válasza:
Hogy-hogy? Mi az, hogy a sim-et sem ismerné fel? Nem értem... a kérdésed arra vonatkozik nem, hogy felhívsz valakit, aki felfüggesztette a kártyáját (ellopták, elhagyta, lemondta stb.) ezért mondja az automata azt amit. Te most min aggódsz? Hogy jön ide a SIM? :D
2011. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy ez az én simem!!! :-) Vettem egy telót használtan, kaptam bele egy simet is, felhívtam magam a másik telefonomról, na ekkor kezdtem aggódni.... Hogy letiltott telefont vettem, vagy a kártyával van gond. Így ok? :-)
2011. dec. 9. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!