Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Belejtettem a wc-be a HUAWEI...

Belejtettem a wc-be a HUAWEI u8500-as telómat, de a telefon működik, a képernyő meg csak néha. Mit tegyek? Megjavulhat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vicces a szituáció...:D de belegondolva nem annyira. A készüléket rögtön kivettem és nem kapcsolt ki működött, de gyorsan szétkaptam, mert hasonló esett már történt velem és amikor kiszáradt újra működött. De most az érintőképernyősnél nem tudom mi a helyzet, vagy hogy mit kell tenni. Vagy egyáltalán rendbe jön-e. Mondom néha működik. Az eset már 4 órája történt, de inkább most pihentetem egy darabig..
2011. dec. 8. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát... Szárogasd. Jobbat nem tudsz. Ezért éri meg DEFYt venni. :))
2011. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Regi2
2011. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!