Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini telefon!?

Samsung galaxy mini telefon!?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a mintát amivel lezártam a telefonomat, és nem tudom felnyitni, mert felhasználót és jelszót kér, és aztsetudom...nemtudjátok hol lehet megnézni hogy mivolt a felhasználó+jelszó???
2011. dec. 6. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a felhasználónév és jelszó annak a google fióknak a felhasználó neve és jelszava amit az első bekapcsolásnál (vagy valamikor a telefon használata során) adtál meg.

Egy ilyen adatot nem illik elfelejteni.

Meg azt se értem, hogy lehet elfelejteni egy feloldómintát? Mert azért a telefont naponta többször is előveszi az ember, nyomkodja, játszik rajta, zenét hallgat rajta, telefonál/sms-t ír, újabban netezik stb. szóval naponta többször is meg kell adni a mintát. Akkor meg csak nem felejti el. Na mindegy.

Ha sehogy nem fog menni akkor egyetlen lehetőség marad, az pedig a teljes visszaállítás. Minden adat törlődik, de legalább újra fogod tudni használni a telefont.

2011. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen..de úgy van a telefon hogy lefagy egy csomó idöközök alatt..és ha próbálom húzni mindig egy gombnál lefagy..és addig próbáltam míg ezt adta ki..esetleg nemtudsz egy oldalt ahol ezt megletetne csinálni???
2011. dec. 9. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Samsung oldaláról letöltöd a kies-t és megpróbálhatsz vele egy szoftverfrissítést.

Vagy ami tuti biztos bejön az ez:

[link]

2011. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!! Sikerült!! :))
2011. dec. 20. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!