Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A BlackBerry az jó telefon?

A BlackBerry az jó telefon?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válaszát várom, akiknek Blackberry-jük van.
2011. dec. 1. 19:46
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:
Nekem ugyan nincs, de tesómnak vcan. Üzleti készülék, átlagfelhasználónak teljesen felesleges. Akkor jó, ha folyamatosan emailezel, és kommunikálsz. Napi 2 emailre, meg 10 perc beszédre pénzkidobás.
2011. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

BlackBerry.

Van aki jónak találja, van aki nem, mások meg, megvannak nélküle is.

Az viszont, te tudod, hogy mi a jó telefon a számodra.

Mire használod? Ha ezt tudod, akkor már, képben vagy, hogy kell-e ez neked.

2011. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha kihasználod magasan a legjobb készülék ár/érték arányban.

egy 8900 vagy 9000 már teljesen elérhető árban van,kezelhető.

ha egyszerübbet szeretnél akkor nokia e71-72.

2011. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem üzleti ügyekre kellene nekem. Mindössze csak 17 éves vagyok. Csak olyat szeretnék, aminek olyan a billentyűzete, mint a BalckBerrynek
2011. dec. 3. 13:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Szóval, téged a fizikai és nem a virtuális billentyűzetű okostelefonok érdekelnek.

Így már más.

Kártyafüggetlen ajánlatokat böngészve, 4 telót találtam, ami a Blackberry 7290-hez képest olcsóbb:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ez meg, a RIM BlackBerry 7290-es telefon lenne:

[link] - ezen meg, nincs rajta a Blackberry OS (ahogyan látom, ez egy, java telefonja, az olcsó kategóriában).

További telefonok:

[link]

[link]

[link]

Ez meg, a RIM Blackberry Curve 8520 lesz:

[link]

Vagyis vannak, a Blackberry okostelefonhoz képest, olcsóbban is, fizikai billentyűzetezettel felvértezve.

Persze az is más, ha egy, szolgáltatással együtt veszed meg - Telenor, v. T-mobile, v. Vodafone cégnél, de azok, már nem kártyafüggetlenek.

2011. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy Bold 9780 van, imádom. Ahogy előttem is írták: kommunikációra, kapcsolattartásra nem kell jobb.
2011. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jujj, a BlackBerry 9780 - on gondolkodom. Tényleg jó?? :)
2011. dec. 6. 19:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon jó:) Isteni rajta gépelni, gyors, nem fagy le, nagyon jól meg van oldva hogy gyorsan lehessen váltogatni az alkalmazások között, jó minőségű zene (ha füles nélkül hallgatod szebben szól mint a legtöbb laptop), jó kamera, medium használat mellett 2-3 napot kibír az aksi, az OS6-ban már jó a böngésző is, jó e-mail, biztonságos és nem utolsó sorban szerintem gyönyörű:)

Ha megengedheted magadnak akkor mindenképpen vegyél, nem fogsz csalódni benne. Ha körbenézel a neten nem nagyon találsz negatív véleményt a 9780ról, persze olyanoktól igen akiknek a BlackBerry mint koncepció nem tetszik, de aki nyitott az új dolgokra és ezt a telót választja az elégedett vele.

Annyi a negatívum hogy a gyári tok egy fos, plusz minden nap meg kell törölgetni egy picit a telefont mert szereti szedni az ujjlenyomatokat meg a zsírt:D Ezektől eltekintve szerintem zseniális készülék, imádom, 1-2 évig még biztos nem váltok újabbra.

Arra készülj fel viszont hogy az előfizetés mellé még pluszban kell hozzá a BlackBerry Szolgáltatás hogy rendesen működjön, a T-Mobile-nál 1100 forint havonta ha olyan csomagod van mellé amiben van bármennyi adatforgalom, szóval annyira nem vészes. De ezt komolyan mondom hogy BIS nélkül nem Bleki a Bleki, úgyhogy azzal a plusz költséggel mindenképpen számolj:)

2011. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez egy nagyon hasznos válasz volt :)
2011. dec. 8. 15:55
 10/11 anonim válasza:
Szia! Nem akarlak rabeszelni...elég gyorsan változik minden, már nem is gyártanak tovább blackberry telefonokat... ha megelegszel a Facebook lite és Messenger lite (hívni nem tudsz) alkalmazasokkal, és imadsz írni akkor jó valasztas... ha vigyázol rá, elnyűhetetlen telefon. nekem volt egy 8310 curve blackberry telom, azzal írtam meg egy könyv vazlatat, rengeteg zeneszoveget, meg mindent is... internetezni ugyan nem tudtam vele, de imádtam, egyszer kinn felejtettem a kocsim motorhaztetejen, és elloptak. most van egy q10 meg egy passportom, imádom őket. Ha gondosan bansz vele azt mondom 15 évig legalább tökéletesen működni fog. Akksit cserélni kell egyszer benne. A q10 az utolsó azt hiszem, aminek még cserélhető az akksija, a pasport meg megoldhato házilag, de ott már ki kell kötni az akkut. Szerintem osszessegeben szuper kis ketyere, ha az embernek nincsenek felesleges jatekelmeny vágyai telefonon, meg hiperszuper videochat, megelegszik az egyszerű de nagyszeru dolgokkal.Mondjuk számomra van néhány felesleges dolog rajta, törölni nem lehet, mint pl a box meg ilyenek, de azt hiszem a legkisebb androidos játékok is már futnak rajta, persze nem mindegyik.... ha mindenképp blackberryt akarsz akkor nezegesd ezeket: q10, q20, passport, 9900 bold...
2021. ápr. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!