Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C7-es telefonról mi a...

Nokia C7-es telefonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Új telefont akarok venni és eddig mindig Nokiám meg Sonym volt, mindkét márka bevált.
2011. nov. 30. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

A C7-es gyönyörű, a C7-es szuper, a C7-es minőségi, a C7-es elegáns. A C7-es egyszóval: tökéletes!


Ez az én véleményem a C7-esről.

2011. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor még nagyobb a valószínűsége, hogy ezt fogom megvenni. :)
2011. nov. 30. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:
niák szarok a symbyan miatt semmi komoly game vagy valami nincs rá csak egy erőltettet szar a hardver is mindíg gyengébb bennük
2011. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. valami Samsung vagy alma fan volt! köszönjük!

Igen, egyet értek, hogy azzal a szoftverrel, amivel kiadták, elég gyenguska, de már elérhető az anna frissítés, és besza, behu! Hugom n8-asán hasít, eszméletlenül jó most a Symbian Anna, (én Andoidos vagyok) gyors, tele van újdonságokkal, egyszerűen piros pont!

Jön majd a Belle frissítés is, azon még magasabbra teszik a lécet. Mindenesetre egy jódöntés, mert amelyik frissítést az n8 megkapja, azt a c7-is megkapja! Bátran ajánlom! :)

2011. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hétfőn érkezik a C7 :D
2011. dec. 2. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagyok se samsung se almafan főleg nem almafan csak úgy álltalában többre tartom az androidot mint a symbiant. pl most szedtem le rá a nova 2 nevű játékot és hasít a telómon (motorola defy) Am megnéztem ezt a nokia c7 et és aztkell hogy mondjam h. nemis rossz főleg az árazása 53 ezer dominósan és amoledes(a felbontás mongyuk picit pici) jó kamera 720p videofelvétel 8gb belső memória. A nokia kezd rájönni h. ezután már nem lehet egy telefont csupán névvel eladni h. na ez azért nokia szóval ennek örülök h. speciel ezt nem 100 ért akarják utánamdobni viszont ami kicsit lehúzza sztem az a symbian.

Mert nincsenek rá olyan durva alkalmazások pl játékok mint androidra vajon most komolyan miért sokkal népszerűbb az android és az ios ezerszer mint a symbian? nyilván nem véletlenül.

2011. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!