HTC vagy Samsung?

Figyelt kérdés
Melyik jobb az androidos telefonok gyártásába és miért?
2011. nov. 29. 19:28
 1/9 anonim válasza:

A HTC épp per alatt áll, Németországból is kivonják a forgalomból.

Amúgy a kijelzője jó, az android meg android. Bár azt nem tudom, hogy van e magyar nyelv hozzá. A Htc Desire-ben nem volt még tavaly.


A Samsung meg tucatmobil, ahogy régen a SonyEricsson volt.

Az android meg android. :))))

2011. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
HTC a komolyabb ! Jobb anyagminőség jobb hw, értéktartóbb ,nem ontja ki magából hétről-hétre az újabbnál újabb tipúsokat nem tömegmárka bár most már egyre többen rájönnek ,hogy nagyon jók. És majd mindjárt jönnek a samsungos fun -ok akik megcáfolják,de csak magukat cinkelik !
2011. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Tehát ha te dicséred a HTC-t, akkor azt lehet, aki Samsung párti az cinkes? :))))

Tuti pasi vagy. :D


Nekem most Samsungom is van, meg HTC-m is. Akkor én most mi vagyok? Csak félig cinkes, mert meg vagyok elégedve mind a kettővel? :)

A HTC SOKKAL jobb fényképeket csinál, mint a Samsung. A kezelése viszont nekem nem jön be, a Samsungé felhasználó barátibb számomra.

2011. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyetértek a samsungot jobban lehet kezelni és jobb kijelző!
2011. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
HTC. Jelenleg a Sense felület a legjobb! Optimalizáltabb (stabilabb), szebb (ez szubjektív) és nem utolsó sorban sokkal kezelhetőbb. A Samsung és a HTC nem épp említendő egy kalap alatt. A HTC minőségben szinte verhetetlen, és ez a külsőre is vonatkozik.
2011. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem már volt Androidos Samsung a kezemben, és mit mondjak: KATASZTRÓFA! A Samsung Androidja egy RETTENET! Instabil, optimalizálatlan, be-beszaggatós kula! A kezelhetőség említésre sem méltó. Felhozok egy példát: az Ace-t nyomogattam egyszer 5 percig, már akkor kalapáccsal vertem volna szét. De mondom adok neki mégegy esélyt, Isten sem 5 perc alatt teremtette a világot. Szenvedtem vele még 15 percet, majd arra jutottam, ide a kalapács nem elég, tűzoltófejsze kell! Hulladék, egyszerűen megszégyenítő a HTC-re nézve, hogy hozzá hasonlítják. A HTC Androidja a Sense-el páratlan!
2011. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nyúlós lónyál (istenem, ezt a nevet :DDDDD):


én csak szubjektív véleményt írtam le, mást nem tudok. Nem kell engem győzködni. :)

Minden nap itt van a kezemben a kettő, tudok dönteni magamtól is, hogy melyiket miért szeretem. ;)


A HTC-t nehezen tanultam meg, de a fényképei remekek.

A marketről meg olyan progit szedek le, amilyet akarok, én szabom meg a telefon "belsejét".

Mellesleg nemsokára váltok SonyEricssonra, bár lehet hogy megbánom.


Kérdezőnek:

A HTC háza piszok jó. Nem műanyag ratyi, hanem jól megkonstruált remekmű.

2011. nov. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A HTC háza piszok jó. Nem műanyag ratyi, hanem jól megkonstruált remekmű.//// Te írtad látod ?? erről van szó használni mindegyiket lehet erre vannak kitalálva de nem mindegy milyen tálalásban. De egyszerűen fogalmazva htc komolyabb nem bowli nwm krumplit veszel mikor HTC választod . De amúgy samsungot a csajok jobban szeretik és te ezek szerint tuti az vagy!
2011. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SZilasi Szabolcs válasza:

És ha most tenném fel ugyan ezt a kérdést?


Telefon vásálás előtt állok és meg kell mondjam nagyon tetszik mind a HTC One M8 mind a Samsung S5!

Olvasgattam utánuk a neten. Kiváltképp a mobilarénát de nagyon nem tudok dönteni. Valaki vélemény?

2015. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!