Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-as telefonom van....

Nokia 5230-as telefonom van. A telefonon van nokia store. Az ingyenes? Tehát nem számol fel valami költséget?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nehéz kitalálni, hogy netet fog használni. A net meg fizetős.
2011. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért mertem bátorkodni kiírni ezt a kérdést, mert haveromnak SE-X8 van és neki ingyenes a market... Gondoltam hátha nekem is
2011. nov. 27. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Az 5230-ason mivel nincs WiFi így minden fizetős ami a netre kapcsolódással jár.
2011. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, haverodnak azért ingyenes mert az X8-on van WiFi.
2011. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi a Market is netet használ. Ha wifin van használva akkor a netért nem fizetsz. Neki azért nem fizetős, mert wifin használja. Ha nem wifin használná akkor neki is ugyanúgy kellene fizetnie a netért. Illetve ha a te telefonodban is lenne wifi akkor neked se kéne a netért fizetni ha valamilyen netes alkalmazást használsz.
2011. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"ha a te telefonodban is lenne wifi"


De nincs benne és nem is lesz benne sohasem. Úgyhogy fizet mint a katonatiszt!!! Jó sokat! Enni nem fog az biztos ha ezzel felmegy a netre :-) Főleg hogy januártól még drágább a mobil.

2011. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"ha a te telefonodban is lenne wifi"


De nincs benne és nem is lesz benne sohasem. Úgyhogy fizet mint a katonatiszt!!!


Igen én is tudom, hogy nincs benne. Azért is írtam, hogy LENNE. A LENNE meg a VAN között azért elég nagy a különbség.

2011. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De NINCS BENNE WIFI!!! És annyit fog fizetni a Kérdező, hogy nem marad kajára!
2011. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondollj bele 65%-os barátom: a kérdező az 5230-asával felmegy a Nokia store-ra és csinál egy nagy számlát hála neked erre az apja úgy elveri mint szódás a lovát. Akkor nagyon hasznosakat írsz itt neki :-) Ő meg jól kikap!
2011. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Háát köszönöm a válaszokat ;) Szerencsére nem lesz sok a számlám, mert nem lógók rajta egyáltalán ;) Csak feltettem a kérdést :) És apám csak nem fog elverni...

20/F :)

2011. nov. 27. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!