Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson X8 vagy X10...

Sony Ericsson X8 vagy X10 mini pro?

Figyelt kérdés
2 ezer Ft különbség van a kettő között, ti melyiket vennétek?
2011. nov. 26. 13:00
 1/4 anonim válasza:
Nekem x10 mini prom van, de csak azért választottam ezt, mert gyűlölök érintő képernyővel írni. Szóval nekem a qwerty billentyűzet nekem fontos volt. Nagyon jó kis telefon, én még mindig ezt választanám.:)
2011. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem viszont az összes SE telefont kerülni kell. Nagyon romlanak. Barátnőm 3. x10-ét kapja, folyton elhal benne az alaplap, darál a zene, random újraindul, forrósodik stb. x8 meg olyan gyermekbetegségekkel küzd, ha pl teljesen lemeríted nem fog bekapcsolni, szoftveres logikátlanságok (talk össze-vissza működik benne). Jó az összeszerelés de a belső az nagyon szar, a garanciaidő vége felé kezd majd problémázni.

Ha csajos teló kell vedd a HTC Rhyme-ot, az csajos teló és minőségi is.

2011. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gergoap ***** válasza:
Az X8-al tényleg mellélőttek! Rengeteg aladó van a neten, mindenki szabadulni akar tőle.
2011. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"szerintem viszont az összes SE telefont kerülni kell. Nagyon romlanak. "


Hát azért ez a 2011-es tipusokra nem igazán jellemző, de mindegy...


Kérdezőnek:Válaszd inkább az új xperia mini-t...

2011. nov. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!