Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy új androidos telefonom...

Van egy új androidos telefonom. Mit ne csináljak rajta, ha nem akarok 10 rugós számlát?

Figyelt kérdés
Sosem volt még ilyen telóm és attól félek, hogy majd csinálok vele valami brutális számlát, mert nem tudom, mi kerül rajta pénzbe és mi nem. Valaki el tudná ezt nekem mondani? pl az hogy bejelentkeztetett engem a google fiókomba meg állandóan kapcsolatban van mindenféle vacakkal (még a hőmérsékletet is mutatja), nem vesz le pénzt?
2011. nov. 25. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha WIFI-n keresztül csatlakozol a netre, akkor nem. Ha nincs a közelben wifi(ezáltal nem is vagy csatlakozva wifihálózatra...), és nincs külön mobilinternet előfizetésed, akkor a leforgalmazott adatmennyiségnek megfelelő összeget fog levonni az egyenlegedről/kiküldeni csekk formájában.
2011. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elvileg kötöttem rá egy mobilnetet....akkor azon felül nem vehet le semmit? pl. ha letöltök valamit vagy ilyesmi...
2011. nov. 25. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg milyen mobilnetet köttettél. De asszem már egyik szolgáltatónál sincs túlforgalmazási díj, tehát ha túlléped a korlátot, akkor csak lecsökkentik a sávszélt.
2011. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!