Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a SAMSUNG S5230...

Szerintetek a SAMSUNG S5230 jo telefon?

Figyelt kérdés

Mukodik rendesen ? nincsenek vele gondok , mint pl halkan hallatszik a hangszoro telefonalas kozben , halkan hallod a telefon masik vegebol dumalo szemely hangjat , halkan hallatszik rajta az mp3, vagy egyebb problemak vele vannak e?

Erdemes megvenni ??


2011. nov. 25. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
érintőkijelző probléma van vele, kb 2 évet bír ki.
2011. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 3 éwe wan meg.Nincs wele baj semmi olyan.De.. némelyik selejt.
2011. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem több mint 1 éve van meg ez a telefon és semmi baja, egyáltalán nem halk, sőt aki beszél hozzám nagyon is hangosan hallom. De lehet állítani a hangerőt. Mp3 jól szól, főleg fülessel, de én vettem hozzá "agybadugósat", mert amit adnak hozzá az nagyon gagyi.

Nagyon szeretek rajta olvasni is és játékokat is rendesen viszi, szóval sztem nem rossz teló.

2011. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vélemények:


[link]

2011. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bp1985 ***** válasza:
A nagyrésze a mai napig hibás, de van 1-2 ami működik. De ne aggódj, a samsung szerviz már rutinosan kezeli a vevőt, ha bemegy vele.
2011. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
az s5230 nem tetszik nekem sajna már megvettem,apropo nem veszi meg vki? 2 hónapos semmi baja.
2011. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
az s5230 nem tetszik nekem,apropo nem veszi meg vki? 2 hónapos semmi baja.
2011. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jajjmár ez egy szar java alapú szar ami 12 éves hülyegyerekeknek készül és csak arra jó h. mindeki megutálja a az érintőképernyőt pedig nemis kapacatív de mindenki persze megveszi mer ez egy tömegmobil nekem volt ilynem baj nem volt vele végülis nem vettem zsákbamacskát ami rá volt írva azt hozta is de ettől még úgygondolom jó nagy ostoba voltam h. anno 27 ért megvettem mert azthittem h. ez a csúcsmobil...
2011. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
igen az a durva h 50.000 ezerből indult és annyira elvesztette az értékét h 15-ért árulják...
2011. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!