Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb? A...

Szöszi1994 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb? A Symbian vagy az android? És milyen telefont vennél?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a symbian nagyon rossz nekem nokia-m van és nagyon nem szeretem pedig jó lenne ha kicsit törődnének vele. Az android sokkal jobb szal befogok újítani egy HTC Sensation-ra.
2011. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Problem? válasza:
Nekem az android a favorit én abba látom a jövőt is, nokia nem tud újat mutatni évek óta.
2011. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
symbianra alig vannak programok,amig az android egy virágzó oprendszer
2011. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak az emberek azt nem nézik, hogy 1 fajta appból is van vagy 5 féle, mind más gyártótól, mikor a Nokiára meg inkább 1 gyártótól van 1 fajta app.

Amúgy meg szerintem Androidot vennék. Hát, telefonnál tudod, úgy vagyok vele, hogy most perpill nem kellene egyik sem, mert SGS2-m van, nekem bevált.

A Symbian akkor is Symbian marad, ha próbálkozik. De az eladásai elég jók ahhoz képest, hogy mit állítanak róla. Nekem a Belle tetszik kinézetre, vagy 1 óráig nyomkodnám, de utána eldobni lenne jó max.

2011. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Persze, hogy android
2011. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

21:30

SGS2 is androidos :)

2011. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vidámkuckó válasza:
Viszont a Nokia kezd koperálni a Micro Soft al és Windowos készülékek lesznek! Több alkalmazás lesz telefon és Pc közt! A window t meg ismerjük, jó is meg rossz is!
2011. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem volt mindkettő androidnál egy drágább telefon sok mindent tud 80 ezer körül már jó de olcsó fajta androidokon nem megy pár játék, jó nem mindenkinek játékra kell de nekem jó lett volna ha van rajta. Symbian nekem az igazi oké itt alig találok játékokat de legalább használtan 25 Ezerért nokia x6om van ami nem rossz.
2011. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!