Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a Samsung Galaxy Gio?

Milyen a Samsung Galaxy Gio?

Figyelt kérdés
Gondolkozok, hogy ilyen telefont vegyek. Mit szóltok? Akinek van, meg van elégedve vele? Kérlek segítsetek. Előre is köszönöm. :)
2011. nov. 22. 14:41
 1/3 anonim válasza:
Szia uncsimnak az van és néha telefont cserélünk h pl én játszok facebookozok az övén stb. ... szoktam nézegetni pl a meüjét meg mindent . sztem nagyon jó teló de nézd meg pl xperia x8 at zte blade-t a ZTE Blade nekem nagyon tetszik nézd meg azt is ;) a Gio meg sztem elég jó teló :)
2011. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. És a Samsung Galaxy Ace-hez viszonyítva? Megéri azért többet adni? Vagy nem annyival jobb?
2011. nov. 23. 14:02
 3/3 anonim válasza:
Hát az Ace drágább de nem sokkal jobb. én a helyedbe Gio-t vennék 1. Mert van olyan jó mint az Ace 2. meg olcsóbb is :)
2011. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!