Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy melyik játék működik mozgásérzékelősen a Nokia 5230-on?

Figyelt kérdés

Olyan játékot szeretnék, amely a telefon "döntésével" irányítható. A www.mobile9.com-ról szoktam letölteni, de ott hogyan lehet meghatározni/eldönteni, hogy irányítható-e mozgatással az adott játék?


Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 22. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fenn vagy Ncore-on akkor ott számtalan játékot találsz rá. De keress rá Google-ben úgy hogy " Nokia 5230 Games " vagy 5800 Games. ugyan az csak az 5800 "okosabb" :) nemtudom pontosan mi a meghatározó kulcsszava a "dönthető" játékoknak.
2011. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 dolog a kulcsszó: s60v5 és motion sensor (mozgásérzékelő)

amúgy Ncore-ra egy kínszenvedés bejutni. én 3 éve próbálok de nem tudok bejutni :(

2011. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tag vagyok ncore-n, megnézem majd.
2011. nov. 22. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!