Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HOgy tudom kiszárítani a...

HOgy tudom kiszárítani a telefonomat?

Figyelt kérdés

szóval úgy történt, hogy vizes kézzel nyomkodtam olyan 5-10 percig:S nem érintőképes, hanem rendes, gombos telefonról beszélek.

működnek a gombok, csak rosszul. Pl ha megnyomom az 1-et, akkor 3-at ír ki... és mindegyik így van kb. menübe se tudok belépni,mert az is más lett..

radiátoron szárítottam, akkor megpróbáltam, jó volt, írtam is egy üzenetet, aztán megint keveredtek a betük...

utána megint radiátoron szárítottam, most este hajszárítóval, de semmi javulás:\ parázok h nem jön rendbe,mert kölcsön telefon, az egyik rokonomé, neki meg céges, szóval gáz lenne ha nem javulna meg...

voltatok már így esetleg? hogy szárítottátok ki?

nekem több ismerősöm is ejtette már wc-be, kád vízbe, vagy mosta ki a telefonját mosógépbe, de sikerült kiszárítaniuk, akkor reménykedek, hogy nekem is sikerül:\


2011. nov. 21. 22:35
 1/4 anonim válasza:

Én is ejtettem már víbe a telefonomat.Nálam is pont ez volt,mint nálad,hogy keveredtek a betűk és a számok.Az eset után kb egy órával nálam is elkezdett normálisan máködni,aztán ismét össze-vissza,pont úgy,mint a tiéd.

Én akkor elkönyveltem,hogy totál bedöglött,de aztán másnap újra bekapcsoltam és nem volt semmi baja.Azóta is jól máködik.

Szerintem attól,hogy vizes kézzel nyomkodtad nem lehet olyan nagy baja,mert az enyém szó szerint beleesett egy lavór víbe és mégis túlélte.Nem írtad,h milyen fajta telefonod van,az enyém nokia 6233.Szerintem max annyit csinálj,hogy tedd a radiátor közelébe,hogy jobban száradjon és holnapra jó lesz!

2011. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lassan, és türelemmel. Ahogy az előző írta.
2011. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is csak ezt tudom mondani amit az előző.

Nekem SE x10 minim van és már 2x is belejtettem a kádba zenehalgatás közben xD Mind2x teljesen behalt a kijelzője, nem tudtam irányítani közelítettem az ujjammal és el kezdett már remegni a kép olyan érzékeny lett xD De mind2x teljesen rendbe jött 2-3 nap alatt. Most is tökéletesen működik.

2011. nov. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:) így történt, megjavult reggelre:D
2011. nov. 22. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!