Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace vs. ZTE Skate?

Samsung Galaxy Ace vs. ZTE Skate?

Figyelt kérdés
Minőség, tudás, ár, összerakás stb. Minden érdekel! Köszi.
2011. nov. 21. 19:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Jó a DEFY, főleg a DEFY +, tetszik is, nagyon jó, de nincs rá annyi pénzem, meg sajnos nincs rajta magyar menü.

DE MIÉRT A ZTE SKATE A SAMSUNG GALAXY ACE HELYETT? ÉRVELJETEK!

2011. nov. 21. 21:17
 12/17 anonim ***** válasza:
Nagyobb kijelző. Sokkal jobb az a 4,3-as, mint a 3,5-ös. A Samu mellett szól a Touchwiz, de azért az nem olyan jó szerintem.
2011. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
xperia minipro éri meg a legjobban igaz h. csak 3 colos a kijelző de benne van a mobile bravia engine amitől nagyon szép és napfényben is jól látható a többi már említésre sem méltó mert nincs olyan amiben ne döngölné földbe az ace-t és a skate-t egyértelmű bazz bennevan egy 1ghz es snapdragon adreno 205 el nyilván sokkal gyorsabb is ezeknél szóval hiába kisebb a kijelző a minősége jobb
2011. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Xperia mini, mini pro vagy Sony live ha jót akarsz. Az említetteket felejtsd el...
2011. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

a live szar az ára miatt ez a walkman dolog meg csak egy nagy parasztvakítás ezeknél a telóknál már ez szart se ér

a kijelző 3,2 colos nem pedig 3 mint a miniben de ez akkorse ér meg +tizenakárhyány pénzet a sima xperia mini lenne a tuti választás

2011. dec. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha a minőség, összerakás fontos akkor Samsung, ha az ár/érték arány fontosabb neked akkor ZTE. SE-t nem tudom miért istenítitek, családba, ismertségi körben akár kinek volt SE-ja megszívta vele, nem egy nagy minőség, én biztos, hogy soha nem vennék SE-t. Helyedben a galaxy-t választanám (mellesleg nekem galaxy-m van). :)
2011. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem minek istenítik a samsungot ami am nem szar de egyik sem jobb a másiknál mind1 ik nagyon jól össze van rakva még a zte sem recseg vagy ropog szal ez itt már nem is nagyon szempont hülyeség ilyeneken agyalni a belselye meg úgyis valami chipkészlet ami az árától is nagyban függ de ebben az árban a az xperia mini a befutó és nem az x10 mini NE KEVERJÜK ÖSSZE! egyedül a kijelző nagyobb bennük mint a miniben de hiába mert a mininek sokkal szebb képe van mivel mobile bravie engine van benne és a betekintési szöge is sokkalta nagyobb a többi dolog meg említésre re sem méltó mert mind kamerában vagy bármely multimédiás dologban és sebbességben a földbe döngöli ezt a két telót de hát basszus benn van az 1Ghz es snapdragon meg az adreno 205 így nyilván a 3d cuccok is szaggatásmentesen futnak rajt nemúgy mint ezen a két elvalult eszközön tehát én 40 ér kapásból ezt rendelném a tmobilból habozás nélkül azthittem ez mindenkinek egyértelmű.
2011. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!