Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a telefonom, ha...

Miért írja ki a telefonom, ha netezni szeretnék wifin, hogy:?

Figyelt kérdés

network problem you tried to acces the address www.google.hu, wich is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is corrently spelled and punctuated, then try reloading the page?


Opera van a telefonomon Most mit csináljak? Pedig internet van, mert számítógépen tudom használni.


2011. nov. 21. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól mert a gépen tudod használni a neten, nem biztos, hogy menni fog telefonon. Ennek egyik oka az lehet, hogy nincs megosztva a telefon felé a net. Biztos, hogy rá van csatlakozva a telefon a hálózatra?
2011. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen rá van csatlakoztatva tuti
2011. nov. 21. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom gyári böngészővel meg minden jó.
2011. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyári böngészőt én ezen a telefonon még nem nagyon találtam az a gáz :S
2011. nov. 21. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát eléggé. Olyan telefont nem igazán adnak el amin ne lenne gyárilag valamiféle böngésző. Böngésző, internet, világháló stb. néven szokott futni.
2011. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én ezen a telefonon csak ezt az opera beta-t találtam
2011. nov. 21. 21:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Hála Istennek fogalmam sincs hogy mit csináltam, de visszajött :D
2011. nov. 21. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!