Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Tab 10.1 milyen?

Samsung Galaxy Tab 10.1 milyen?

Figyelt kérdés
Lehet rá nyomtatót tenni? Win7 nyomtatót? Mire jó? Pl cd meg hajtót lehet tenni rá?
2011. nov. 21. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A nyomtatós kérdésre nem tudok biztosan válaszolni, de ha veszel egy wi-fi-s nyomtatót akkor interneten keresztül tudsz vele nyomtatni. A cd meghajtót lehet venni de ki kell próbálni ahhoz hogy megtudd hogy kompabilitis-e. Amúgy jó kis tablet.
2011. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem is jó! A cd-s dolgon túl tettem magam,mert usbs olvasót lehet kaoni.

Ha lehetne usb keresztül nyomtatni az lenne a leg jobb.. Egért én nem szeretnék wifis nyomtatót venni..! Jó lenne ha az androis, vagy a aamsung meg oldaná ezt! :'(

2011. nov. 23. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen jó lenne. De nem fogják. Valószínűleg ha veszel egy átalakítót usb anya micro usb apa (max. 1000 ft) akkor tudsz usb-n keresztül nyomtatni.
2011. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!