Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry ingyenes a póker?

Blackberry ingyenes a póker?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerdán vettem egy Blackberry 9870 készüléket. Nézegettem a játékokat és láttam ,h póker is van. Ez ugye ingyenes?

Találtam még rajta youtube facebook linkeket a menüben. Van internet előfizetésen ugye ha az van akkor nem számláz + költségeket ha használom? Ékezetes betűket nem tud írni?

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. nov. 21. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

netes jatek poker,ingyenes...

magyar nyelvu ekezeteket ne akarj irni,mert egybol csak 70 karakteres smseid lesznek...

:)

a juhtyuk-f@szbuk elofizutol fugg,milyen csomagod van...

2011. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ékezetet úgy kell írni hogy nyomva tartod a betűt amihez ékezetet szeretnél, és a trackpad-et húzogatod jobbra vagy balra. SMS-hez tényleg felesleges mert ha elküldi az ékezetet akkor valóban csak 70 karaktered lesz, ha meg 160 karakterre van beállítva akkor hiába írsz ékezetet, nem küldi el csak az "é"-t, "ö"-t asszem, a többit nem. De Facebookhoz, szótárhoz, e-mailekhez hasznosak lehetnek az ékezetek.


Ha van mondjuk 1 GB internet a csomagodban akkor addig nem fog pluszban számlázni a szolgáltatód amíg azt az 1 gigát túl nem léped.


A póker ingyenes, ha valamin neten játszol akkor értelemszerűen az elhasznált adat után fizetsz (vagy nem fizetsz ha még belül vagy a havi kereteden), ha pedig pénzben játszol akkor azt is később számlázzák ki.

2011. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!:)
2011. nov. 24. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!