Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samasung Galaxy Ace vs Iphone...

Samasung Galaxy Ace vs Iphone 3gs 16gb?

Figyelt kérdés
Szerintetek eladjam Galaxy ace-emet és vegyek inkább egy használt Iphone 3gs-t. Az android rendszer nagyon bejött , de az Iphone a játékok miatt meg a flash miatt jobban bejön. Szerintetek megéri? + még olyan kérdésem lenne hogy mi az a baseban meg jailbreak meg ezek? Köszi!!
2011. nov. 20. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
helyesbítek, iphone-on nincs flash támogatás. egyébként szerintem lecserélheted, az ace az mondhatni kicsivel jobb, de az android miatt gyenge..kéne neki egy kis izom még..a 3gs meg hát nem egy mai dolog, de szép. a játékokról is az a véleményem, hogy iphone-hoz sincs olyan játék(nekem) amitől hasraesek. amúgy a baseband az az a rész, ami tulajdonképpen a kommunikációs részt végzi, a jailbreak meg a telefon feltörése, androidosan root-olása.
2011. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem lecserélem, tényleg nem a legújabb de még mindig meg állja a helyét... Köszi a bb-t meg a jailbreak-et. Játékokra visszatérve van egy pár elég brutál autós, android-ra meg nem sok , azok is elég szarok , vagy régiek , és még a nagyobb telókn is akadnak. A másik amin még gondolkodtam az egy Xperia play.
2011. nov. 20. 13:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az iPhone nem mai, meg ha jól olvastam 1 mostani kérdést, akkor az iOS5 akad lehet. Ezért nem valami jó.
2011. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De gondolom lehet msik régebbi szoftvert rakni rá... nem?
2011. nov. 20. 13:29
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
szerintem 3GS jobb telefon erősebb hardvere van, és jobb os-je és nem akad 5.01 alatt.
2011. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
,,hogy iphone-hoz sincs olyan játék(nekem) amitől hasraesek,, mondok párat : infinity blade , asphalt 6 , nova , és nem akad 5.0.1 alatt , csak ajánlani tudom a telót ,még normális jailbreak nincs iOS 5 re szóval azzal várnod kell , vagy esetleg 4.3.5 ön jailbreakeled (ingyen appok + témák stb.)de azok a játékok (amiket írtam) nemtom hogy , hogy mennek 3gs en , lehet kicsit laggolni fognak
2011. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon kicsi szerintem az a telefon olyan játékokra. Max, ha valami lebutított kiadás lenne.
2011. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
sry hülyeséget irtam , az apshalt tuti nemmegy , mert a 3gs ben nincs gyroscope
2011. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt hogy nincs gyroscope? Haveromnak +gs 8gb-ja van és neki nem akadnak rajta a nagyobb játékok sem pl : Dead Space és asszem az Asphalt is megy rajta... Majd őt is megkérdezem
2011. nov. 20. 15:23
 10/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Szerintem ha lecseréled, nem előre, hanem visszafelé teszel egy lépést. Jó nagyot!
2011. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!