Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány mb netem van? (többi lent)

Hány mb netem van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Voda feltöltős vagyok, és van internetem. Egyenlőre az egy hónapra 50 mb próba ingyenesen, aztán lesz a havi 1000 Ft-ért 100 mb. Ha túllépem, nem vesznek le pénzt, csak letiltják a szolgáltatást. Szóval az a kérdésem, hogy meg lehet ezt nézni valahol, hogy mennyim van még? A csaj azt mondta, hogy nem tudok erről semmit, csak észreveszem, ha letiltják... Egyébként akinek van ilyen, vagy ért hozzá, havi 100 mb mire elég? Ott azt mondták, napi e-mailozásra, internetezésre... Ha néha felszaladok gyk-ra, vagy valamit megnézek googleban, etc, akkor az sokat "fogygaszt"? Emellett facebook is, de az nem csökkenti az adatforgalmamat...
2011. nov. 20. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi átlag 10 weboldalra elég. Jól lehúznak téged, hogyha ezért 1000 Ft-ot képesek elkérni, de szerintem ilyet használni sem érdemes, mert gyakorlatilag e-mailezésen kívül nem jó semmire.
2011. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, szóval nekem pont elég, ráadásul 1000 Ft/hó-nál olcsóbban úgysem kapok sehol szerintem, és nekem tényleg elég, lényeg a facebook volt, sok ismerősnek van, és mikor pl gyorsan meg kell beszélni valamit, hol találkozzunk egy fél órán belül, stb, akkor jóval olcsóbb, meg úgy minden szempontból, mint smsezni, ráadásul sokmindenkinek pont annyi pénz van a telefonján, hogy facebookozni tud, szóval esélyünk nem lenne telón megbeszélni, vagy smsben... Most egy kockaságnak hangzik, de tényleg hasznos szerintem ilyen szempontból. Meg kb annyit netezek, hogy néha felnézek ide, vagy a múltkor infón lehetett telón számológépezni, és mivel nem volt puskám, neten kerestem meg dolgokat... Ennyire pont elég. Köszi, ment a zöld:)
2011. nov. 20. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen oprendszer van a mobilodon? Mert vannak programok amik figyelik az adatforgalmat.
2011. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hű, hát nem android, az tuti.. Nokia 5230, ha ez segít valamit.. nem telepítettem semmi újat, szóval az eredeti.
2011. nov. 20. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!