Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyhogy mostanában az érintős...

Hogyhogy mostanában az érintősek a trendik?

Figyelt kérdés
nekem valahogy nem tetszenek olyan furcsák hogy egy telefon,de nincs rajta gomb,meg hogy olyan bunkó nagyok még a 2,4 hüvelykes is,és mért pont most trendi,ha már kb egy évtizede gyártják őket?
2011. nov. 19. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem a trend, hanem a kereslet miatt gyártják.

Tehát nem divat, hanem hasznosság a népszerűségének oka.

Nem mindegy hogy egy kupac nyomógomb vagy egy szabadon programozható érintőfelület vezérli az alkalmazásokat.

Ez a felhasználói élményt is fokozza.

Természetesen nem mindenki a gombokhoz van szokva. Akik igen, azok is találnak maguknak megfelelő modelleket.

2011. nov. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 blex ***** válasza:

nagyobb kijelző - több tartalom, könnyebben átlátható

érintőkijelző - könnyebb, gyorsabb kezelhetőség

és általában maga a szoftver is sokkal többre képes, egyszerűen öngyilkos lennék egy gombos telefontól...

2011. nov. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már gyártják őket egy ideje de mostanában kerültek a megfizethető kategóriába. A Nokia akarta megtartani prémium kategóriában és mivel nem tartott az árral, láthatod hogy hol tartanak.
2011. nov. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én utálom az érintőképernyőt, engem konkrétan idegesít. Nekem egy BlackBerry 9780-am van, klasszikus értelemben vett telefonként szerintem mindent visz. Aki meg egy érintős, színes szórakoztató-elektronikai kütyüt akar, az meg veszi a touch screen-es (szerintem) parasztvakító gagyikat (ezért nem mindenkinek van pénze a legjobb HTC-re, Samsungra vagy iPhone-ra, és ha egy érintős telefon szar akkor azt azért nagyon szar használni is). Ha TELEFONT akar valaki akkor valami komolyabb qwertz-es témát vesz, ha meg ilyen mindent az egyben cuccot akkor érintőset, ez így van szerintem. Nyilván a BB-men is lehet zenét hallgatni, alkalmazásokat telepíteni rá, megváltoztatni a témát, stb...A videózás meg az internet nem egy különösebb élmény rajta, de egyrészt nekem megteszi, arra tökéletes hogy megnézzem rajta egy bank nyitvatartását vagy egy étterem menüjét (vezetés közben amúgy is necces böngészni, szal a komolyabb cikkeket otthon vagy munkában olvasom el), másrészt a többi funkció, a könnyű kezelhetőség, az átláthatóság, az isteni gépelés kárpótol a "kis" kijelzőért ami valljuk be a qwertz-es telefonok egyetlen hátránya.


Egy szó mint száz, soha nem vennék érintős telefont, legszívesebben összegyűjteném őket egy kupacba és rájuk hánynék, csak a qwertz és csak a BB.


Helló

2011. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

xperia mini pro, x10 mini pro, xperia pro

mind querty-s

2011. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a negyedik válaszolóra nem érdemes hallgatni!
2011. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 15:27


Aztán ugyan miért nem?

2011. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

"kmd válasza:


ma 15:27


Aztán ugyan miért nem?"


Mert nem ez volt a kérdés.

2011. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!