Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki fog jönni karácsonyra...

Kujmandosz kérdése:

Ki fog jönni karácsonyra valami akció az iphone 4s-re?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
jah, 10ezer Ft-al olcsóbb lesz. Csodát ne várj.
2011. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is karácsonyra tervezem a vásárlását. Remélem addig a mizéria is megoldódik körülötte.
2011. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, még nagyon új..

Ezért az ára épp, hogy lemegy kicsit, bár az árán nem fogsz sok különbséget látni.

2011. nov. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Neharagudjatok,hogy itt kérdezem de milyen mizéria van körülötte? Én erről nem is hallottam még...
2011. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 kifli mellé fogják ingyen adni a Spar-ba karácsony előtt. Jó akció, nem?
2011. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
semmilyen
2011. nov. 20. 14:41
 7/8 anonim válasza:
Semmilyen? Szerintem előtte tájékozódj. Én is ilyet terveztem venni, főképp az értékállósága miatt, de azért igenis vannak vele problémák (sőt több, mint anno a i4-gyel), amik visszatartanak tőle. Ott van a térerő probléma, hívások fogadása, indítása több esetben csak sokadszorra sikerül, ott van az akksi probléma, egy háttérben beakadó program 1 óra alatt lemeríti a telefont. Ez mind-mind szoftveres probléma, hét végére ígérik az 5.0.2-őt, amitől rengetegen várnak javulást. Tehát azt túlzás és megtévesztés állítani, hogy semmilyen probléma nincs vele. Ha megoldják, karácsonyra megveszem a cuccost én is :)
2011. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előző vagyok. Azt még hozzáteszem, annak ellenére, hogy a hiba a szoftverben van, érdekes, hogy ezeket a kirívó hibákat 90%-ban az i4S tulajdonosok tapasztalják. i4-en kevesen panaszkodnak frissítés után pl. a gyors merülésre, pedig ugyanaz a rendszer.
2011. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!