Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérte megvenni a Sony...

Megérte megvenni a Sony ericsson Xperia X8-at?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam,hogy milyen telefont vegyek és a Sony ericsson X8 mellett döntöttem.Nagyon jó,használható telefon,de kíváncsi lennék,hogy kinek,hogy vált be ez a kis Androidos készülék.
2011. nov. 18. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem érte meg. Nagyon elavult, régi, és elvilegmarketre sem tudsz majd belépni...
2011. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

"Nagyon elavult, régi, és elvilegmarketre sem tudsz majd belépni..."


Az még odébb lesz amikor megszűnik a 2.x verziós market támogatása...


De akkor is ott lesz a lehetőség 2.3-as főzött romot felrakni rá...

2011. nov. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Arra lennék még kíváncsi,hogy az érintőképernyő mennyire érzékeny.
2011. nov. 19. 09:45
 4/11 Electronicperson ***** válasza:
Szerintem egész jó, ha felhúzod a processzorát ne húzd tovább 771 MHZ-nél mert leáll. Most a T-nél 26.000 Ft sztem vedd meg :)
2011. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot utolsó válaszoló.:)
2011. nov. 19. 11:19
 6/11 anonim válasza:
Szerintem megéri. Nekem is ilyen van, a képernyőre nem kell nagyon rányomni az ujjad, de jó éppen mint a többi érintős. szerintem vedd meg
2011. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, és valóban, először nem tudtam felmenni a marketre, még WiFi-vel sem,de egyszercsak sikerült:D a gyári fejlettsége elég alacsony, de a marketen sok szuper app van, ergó imádom:dd én csak azt a kék témát változtatnám pl a beállítások mögött.
2011. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megvetted már? Nekem is iylen van én még februárba vettem kb akkor még 42 rugó volt... Azóta semmi baja, gyors fasza kis teló... Jah és lehet már megvetted, de sztem fehérbe vedd ha veszel, az sokkal szebb.
2011. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen,már megvettem!Én is fehérben vettem és tényleg sokkal szebb.
2011. nov. 30. 19:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is most vettem, és sztem jo kis telo, markettel mincs gond, érintésre is jol reagál, csak a youtube döcög nnagyon ,de az már a net hibája ( am T-s vok). Na ami nagy csalodás aza kamera, nem a képminöség, hanem h semmit nem lehet rajta állitani, van 4 lehetöség és ennyi. De hát ennyi pénzért sokat ne várjunnk...
2011. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!