Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi internet telefonon?

Wifi internet telefonon?

Figyelt kérdés
Ez milyen net? Xperia x8-am van és tudom, hogy van rajta ilyen. A marketet akarom használni és azért fizetni kell? Vagy be kell állítani valamit, hogy menyjen?
2011. nov. 18. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát vezeték nélküli :) Ezt wifi router osztja meg. Otthonra veszel egy routert és akkor arra rá tudsz kapcsolódni és akkor nem mobilnetet használod hanem a sima neteden keresztül tudsz telóról is netezni.


Wifi meg nem csak otthon lehet hanem plázákban, üzletekben, kávézókban stb szokott lenni és akkor amíg ott kajálsz addig tudsz netezni.


Általában ingyen van,de van ahol fizetős, ott csak akkor tudsz netezni vele ha fogyasztasz.

2011. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
őő akkor most nem értem. Van itthon egy vezetékes netem és ezt rákötöm a routerre igaz?? És nem értem még mindíg, hogy hogy tudom a telefonon használni.
2011. nov. 18. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
A router szórja a rákötött net jelét. Ezt a jelet tudod fogni a telefonnal.
2011. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

jaaa értem. szóval akkor amikor a telón használom a netet, akkor gépen nem tudom. Ha gépen használom akkor telón nem tudom igaz?

És egy uccsó kérdés: A telefonomon mit kell állítani, hogy fogja a jelet és mennyen a net gond nélkül?

2011. nov. 18. 16:23
 5/9 A kérdező kommentje:

Mármint a telefonon mennyen a net gond nélkül:)

És megy a zöld kéz ;)

2011. nov. 18. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
De, tudod a gépen és a telón is használni egyszerre, csak megoszlik a sávszél.
2011. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm!! Tuti veszek egy routert
2011. nov. 18. 16:45
 8/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Kell egy wi-fi-s router. A teló-n csak a wi-fi-t kell bekapcsolni, ami jó hamar le fogja majd meríteni a telót ;)
2011. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért merítené hamar? Akkor meríti ha használod, de akkor ha szövegszerkesztesz rajta az is lemeríti. Mindenesetre jóval tovább bírja wifin netezve mintha mobilnetet használnál... :)
2011. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!